Zwiedzanie Wieży widokowej

 • . Opublikowano w Zwiedzanie Paczkowa

Zapraszamy do podziwiania panoramy Paczkowa z niesamowitej perspektywy! Wznosząca się ponad miastem wieża ratuszowa, to nie tylko historyczny symbol, ale także doskonałe miejsce, by zobaczyć piękno miasta i jego okolic. Otwórz się na malownicze krajobrazy i odkryj Paczków z zupełnie nowej strony. Czekamy na Ciebie na szczycie!

Poznaj Paczków na różne sposoby

 • . Opublikowano w Zwiedzanie Paczkowa

Nasze biuro przygotowało dla Państwa pakiety, których zakup ułatwi Państwu poznanie miasta.
Zakup pakietu pozwoli na wstęp do najważniejszych atrakcji Paczkowa, nie musicie już organizować biletów do każdej z nich osobno. Nie musicie zastanawiać się czy kościół jest otwarty, skąd wziąć przewodnika, co obejrzeć. Tym wszystkim zajmuje się nasze biuro. Zapraszamy.

Egzotyczne podróże

 • . Opublikowano w Oferta

 

Wycieczka do Tanzanii to niezapomniana podróż po afrykańskich krajobrazach i dzikiej przyrodzie. Ta fascynująca destynacja oferuje niezliczone atrakcje, począwszy od mitycznego Kilimandżaro, najwyższego szczytu Afryki, po słynny Park Narodowy Serengeti, gdzie można podziwiać niezwykłe safari i obserwować migracje zwierząt. Dodatkowo, Zanzibar, znany z pięknych plaż i kulturowego bogactwa, stanowi idealne miejsce na relaks po intensywnych safari. Wizyta w Tanzanii to nie tylko spotkanie z dziką przyrodą, ale również możliwość poznania różnorodnych kultur i tradycji tego fascynującego kraju.

Szlakiem zabytków Biskupiego Księstwa Nyskiego

 • . Opublikowano w Wycieczki

Nysa_Otmuchów-Paczków

Zapraszamy państwa do odwiedzenia pięknych terenów należących niegdyś do biskupów wrocławskich. Byłe księstwo biskupie obfituje w cuda architektury sakralnej, świeckiej, jak i obronnej, a to wszystko przy wspaniałych okolicznościach przyrody i panoramie Sudetów Wschodnich.

O nas

Jesteśmy biurem podróży, które chętnie przedstawi Wam urokliwe miasto Paczków, zwane Polskim Carccassone. Pozna z "turystyczną skarbnicą" Dolnego Śląska - Kotliną Kłodzką, a także z przygranicznymi Czechami.

Skontaktuj się z nami

Będzie nam miło porozmawiać z Tobą na każdy temat. Zapraszamy do kontaktu:

Rynek 1 (obok wieży ratuszowej)
48-370 Paczków
tel.: +48 77 546 62 72
tel.: +48 
530 652 578

Chcesz napisać do nas? Śmiało, skorzystaj z formularza kontaktowego.